• Неодамнешно
Време и време женски џемпер со долги ракави со долги ракави
zoom_in

Време и време женски џемпер со долги ракави со долги ракави

DEN 3.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

И на трендот и на ултра удобно, овој пат и Tru Waffle Stitch Pullover џемпер за жени е забавен додаток на вашиот плакар со ладно време. Супер-мекото со деколте на екипажот, поставено во долги ракави и опуштено вклопување, сигурно е да ве одржува пријатно во студените денови. Џемперот на екипажот има подолга должина е совршена за вашите омилени фармерки и хеланки. Додадете пар чизми, а вие сте на пат! Исклучиво на. Долги ракави. Капка рамо. Екипаж. Бод на вафли. Рециклиран полиестер. Застани.

Избор на купувачи..