• Неодамнешно
Тексас Скара Новина Тексас Скара И Мапа Гроздобер Скара Маица
zoom_in

Тексас Скара Новина Тексас Скара И Мапа Гроздобер Скара Маица

DEN 239.20

Количина на стоки
check Достапно на барање

Модерен Дизајн : Оваа Маица има стилски графички дизајн на градите, додавајќи го тој дополнителен допир на модата во вашата гардероба. Совршен Подарок За Жени : Оваа Маица прави одличен подарок за секоја жена во вашиот живот. Одликувајќи се со уникатно дизајниран графички принт напред, оваа маица е и стилска и тренди. Не пропуштајте го овој симпатичен уште практичен додаток на вашата колекција! 1. Погоден за рачно или машинско перење, температурата не треба да надминува 45°C И не треба да се натопува подолго време или да се избелува. Плус, не се намалува лесно и е доволно издржлив за да издржи често абење и перење. Разноврсна Облека : Погодна за секојдневно носење, дома, додека патувате, па дури и додека вежбате во теретана, Оваа Маица е разноврсен додаток на секоја гардероба.Нашата женска стандардна маичка со кратки ракави нуди идеална комбинација на удобност, стил и практичност. Исто така е лесно да се грижи, и рачно перење и машинско перење. Значи, без разлика дали барате летни блузи, графички маици или кошули со кратки ракави, оваа маица е задолжителна во вашата гардероба. Мека и Удобна : со својот мек и удобен материјал, оваа женска стандардна Маица Со кратки ракави е совршена за секоја пригода.Барате удобен и модерен додаток во вашата гардероба? Не гледајте подалеку од нашата женска стандардна маица со кратки ракави! Доволно разноврсна за секојдневно носење, лежење дома, одење во теретана или патување, оваа маица сигурно ќе ги задоволи вашите потреби. Кошулата е лесна за носење и лесна за спарување со вашите омилени тимови. Неговиот модерен дизајн, удобен материјал и издржлива конструкција го прават совршен подарок за секоја пригода. Издржлив И Лесен За Нега : Изработена со долготрајни материјали, Оваа Маица е доволно издржлива за да го издржи абењето на секојдневната употреба. Но, не станува збор само за изгледот – мекото, удобно чувство и малиот растеглив материјал обезбедуваат совршено вклопување секој пат.

Избор на купувачи..