• Неодамнешно
Преголема Кошула За Жени Маица Со Долги Ракави Женска Пролетна И Есенска Долна Облека Чисто Посакувана Подлога На Половината Женски Бејзбол Маичка
zoom_in

Преголема Кошула За Жени Маица Со Долги Ракави Женска Пролетна И Есенска Долна Облека Чисто Посакувана Подлога На Половината

DEN 0.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Маица Со долги Ракави Женска Пролетна И Есенска Долна Облека Чисто Посакуван Врв на Подлогата на Половината. Сите Наши Алишта Се Дизајнирани За Азиски Фигури, Што Значи Дека Би Биле Помали Од Нормалните Европски Големини.20" Половината : 56cm/22.05" Ракав : 57cm/22.05" Должина : 61cm/24. Тежина на пакетот : 170гр.41"Големина : L Биста : 69см/27. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!).

Избор на купувачи..