• Неодамнешно
Мојот Омилен Фудбалер Ме Нарекува Баба Маица
zoom_in

Мојот Омилен Фудбалер Ме Нарекува Баба Маица

DEN 1.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Нашата маица е исто така лесна за чистење; може да се мие рачно или да се мие во машина и не треба да се натопува долго време. Нашата Женска Стандардна Маичка Со Кратки Ракави е наведена под графички маици, женски маици и слатки врвови за women. Ако барате висококвалитетни графички маици, тогаш не барајте повеќе. Не само што е удобен, практичен и модерен, туку нуди и флексибилност за широк спектар на прилики. Без разлика дали ја облекувате нагоре или надолу, оваа маица е совршена за секоја пригода. Мека и Удобна : Направена Со мека, растеглива мешавина од ткаенина која се чувствува одлично против вашата кожа и се движи со вас. Лесна Нега : Едноставно фрлете ја машината за перење на нежен циклус за лесно и практично чистење.

Избор на купувачи..