• Неодамнешно
Преголем дел од жените Долман Топ
zoom_in

Преголем дел од жените Долман Топ

DEN 255.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Додадете го овој удобен Долман со долг ракав на врвот од 24/7 удобна облека во вашата гардероба за обични денови надвор со пријателите или само да легнувате низ куќата. Овој стилски врв на туника со широки ракави и флертувачки врзан тркалезен врат ќе се спари добро со омилениот пар фармерки и омилени додатоци, што ви дава удобен, но модерен стил секој ден во годината. CF219. Туника на врвот. Цврста боја. долги ракави. секоја пригода. Додадете го овој удобен Долман со долг ракав на врвот од 24/7 удобна облека во вашата гардероба за обични денови надвор со пријателите или само да легнувате низ куќата. Овој стилски врв на туника со широки ракави и флертувачки врзан тркалезен врат ќе се спари добро со омилениот пар фармерки и омилени додатоци, што ви дава удобен, но модерен стил секој ден во годината.

Избор на купувачи..