• Неодамнешно
Курго Го-Техника Авантуристички прицврстувач
zoom_in

Курго Го-Техника Авантуристички прицврстувач

DEN 719.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Карактеристиките на Курго Go-Tech Авантуристички прицврстувачи на градите ја намалуваат рачката на пршлените рачки на пршлените и безбедносните токи за додадена јачина на јачина со автомобилска безбедност во Mindno-pull-leash прстен на Chest PVC бесплатно одење на авантуристички прицврстувачи, екстра мала, белина : без разлика дали сте пешачење Во Белите планини на Нова Англија, играњето на фети на плажата „Сан Диего Дог“ во Калифорнија или само возејќи го отворениот пат, оваа лоша, сепак лесна кучиња, го прави едноставно за да се обележува Фидо. Ткаенината за дишење и безбедносната рачка за грб го прави одличен избор за вашето активно куче, обезбедувајќи не само удобност и стил на секојдневна прицврстување, туку и инженеринг за безбедност на автомобили. За големини на вратот помеѓу 9 "и 13", големини на градите помеѓу 12 "и 18" и тежина помеѓу 5 фунти и 10 фунти. Овој пакет содржи 1 дополнителна мала авантуристичка приврзаност на Go-Tech со тетер за сигурносен појас. Доаѓа во најразлични бои. Секој се продава одделно. ПВЦ, БПА и фталат бесплатно. Увезени.

Избор на купувачи..