• Неодамнешно
Индигудски тенок директно вклопување во машка машка мерка
zoom_in

Индигудски тенок директно вклопување во машка машка мерка

DEN 1.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Индигудски тенок annанспарк на Wrangler Indigood A Revolution in Style со најновата иновација во тексас. Користејќи го процесот на пена за чистење, колекцијата Wrangler® Indigood ™ ја елиминира водата од процесот на боење на тексас, давајќи ви поодржлив Jeanан. Индигудскиот тенок Jeanан на Wrangler Indigood Straight Jean има елегантен тенок вклоп и директно сечење за современ изглед што ќе ја однесе секоја облека на ново ниво. Овој Jeanан, исто така, доаѓа со навестување на стрии за да обезбеди поголема слобода и опсег на движење, како и целодневна удобност на која може да сметате. Носејќи го тенок директен Jeanан на Wrangler, ќе докажете дека одржливоста може да биде супер стилска. Индигудски тенок директно се вклопува во револуција во стил во тексас во тексас. Користејќи го процесот на пена за чистење, колекцијата Wrangler® Indigood ™ ја елиминира водата од процесот на боење на тексас, давајќи ви поодржлив Jeanан. Индигудскиот тенок Jeanан на Wrangler Indigood Straight Jean има елегантен тенок вклоп и директно сечење за современ изглед што ќе ја однесе секоја облека на ново ниво. Овој Jeanан, исто така, доаѓа со навестување на стрии за да обезбеди поголема слобода и опсег на движење, како и целодневна удобност на која може да сметате. Носејќи го тенок директен Jeanан на Wrangler, ќе докажете дека одржливоста може да биде супер стилска.

Избор на купувачи..