• Неодамнешно
Кети Јакобсен „Yellowолта куќа“ платно уметност
zoom_in

Кети Јакобсен „Yellowолта куќа“ платно уметност

DEN 320.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче.Уметник : Кети Јакобссенсубјект : Пејзаж-апестит : Модерни и современи проодни типови : галерија обвиткано платно Арта Ова подготвено за виси, уметничко дело завиткано од галерија има сликарско прикажување на снег покриен со дом.

Избор на купувачи..