• Неодамнешно
Обновен LenoVo Fle
zoom_in

Обновен LenoVo Fle

DEN 0.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Овој производ можеби не бил сертифициран производител, но е професионално прегледан, тестиран и чист од обновени продавачи на програми и добавувачи.6 "Лаптоп со Dolby Audio Premium. Внатрешно складирање : 64 GB EMMC Core Core. Пакувањето може да биде генерички.*Оваа ставка е обновена. Целосно функционален производ во нова состојба во нова состојба Тоа може или не може да има мали козметички дефекти, флеки, вдлабнатини, гребнатини кога се држат оддалечени околу 12 инчи или помалку. Процесор : Intel Celeron N4000. Бидете во можност да направите повеќе дури и кога сте секогаш во движење со Lenovo Flex 6 11. Овој производ ги вклучува сите додатоци што ќе бидат компатибилни и целосно функционални, но може да не бидат оригинални. Windows 10 Convertible 11. Внатрешно складирање : 64 GB EMMC Core Core. Овој производ може да се врати во рок од 90 дена за бесплатно враќање или замена ако не сте задоволни. Процесор : Intel Celeron N4000. Меморија : 4 GB DDR4 меморија. It's powered by Windows 10 operating system and Intel Celeron N4000. Резолуција на екранот : 1366 x 768 HD. Овој модел е компактен и лесен, но не спаѓа во кратки on features.

Избор на купувачи..