• Неодамнешно
Добро ткаен Vettore 7'10 10'6 Современ геометриски апстрактни мулти -област килим
zoom_in

Добро ткаен Vettore 7'10 10'6 Современ геометриски апстрактни мулти -област килим

DEN 1.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Колекцијата „Веторе“ е хармонична интеракција помеѓу спротивставените тонови со занаетчиската вибрација. Современите и геометриските стилови се ткаени во бои кои се движат од навестувања на сива боја со папови сина, жолта до деликатна, правлива розова што ја прави секоја шема уникатна и раскошна прослава на дизајнот. Ситна, изопачена полипропиленска конструкција дава текстурирано чувство кое не е само меко, туку и отпорни на дамки. Кадифен и мека висина на купот 0,4 ". Меки, трендовски бои и комплексна, засенчена шема ќе дадат изјава во кој било модерен простор. Отпорен на дамки и отпорна на дамки. се препорачува да го продолжите животот на вашиот килим и да спречите менување и лизгање.

Избор на купувачи..