• Неодамнешно
О.Л. Изненадувачки преклоп на печата печатена сандала за затнување
zoom_in

О.Л. Изненадувачки преклоп на печата печатена сандала за затнување

DEN 319.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Класичен удобност во LOL стил : лесни, удобни табани од пена и интегрирана конструкција на дното нудат голема поддршка, влечење и опкружување на 360 степени за мали нозе. Големината на чевли во САД вклучува : Детско девојче со големина 9, Девојче девојче Големина 10, Девојче девојче Големина 11, Големина на мало девојче 12, големина на мало девојче 13 и големина на девојче 1. Совршен подарок за векови 4+. Овие затнувања за девојчиња се создадени со зафатена мајка на ум, формирана од мек, лесен за чистење материјал од пена. Која големина треба да ја купам : чевлите на овие девојки нудат пространа чекори, затоа препорачуваме да нарачате големина до следната најголема целосна големина ако падот на големината на чевлите на вашето мало девојче.Какво среќно изненадување : lol изненадување затнувања за мали девојчиња! Чевли за совршена девојка за време на училиште, играјте време и уживање во денот. Овие супер забавни чевли во стилот на затнувањето се карактеризираат со оригинален L. Супер-вежби и светли закрпи се смели и подигнати, лесни за гледање и допир. Лесно за носење, лесен за грижа : Лесно и лесно со ленти кои нудат контролирано вклопување : ротирајте ги за да ги направите овие лесни чевли за лизгање. Совршен подарок за векови 4+. Овие чевли на девојчиња нудат простран чекор вклопување, затоа препорачуваме да нарачате големина до следната најголема целосна големина, ако падот на големината на чевлите на вашето мало девојче. Само избришете и одете, правејќи ги овие се идеални за вашиот среќен добитник! Лесно и лесно со ремени кои нудат контролирано вклопување : ротирајте ги наоколу за да ги направите овие чевли за лизгање. Само избришете и одете, правејќи ги овие чевли е идеално за вашето среќно девојче! . Лесни, удобни табани од пена и интегрирана конструкција на дното нудат голема поддршка, влечење и 360 степени опкружувачки удобност за малку нозе. Забава, забава, забава! . Изненадување! Карактеристики во светла, смела и убава 3Д -апликација графика.

Избор на купувачи..