• Неодамнешно
Монфинце Нерѓосувачки Челик Овошје Јадро Кори Мултифункционален Зеленчук Круша Јадро Отстранети Кујна Гаџети
zoom_in

Монфинце Нерѓосувачки Челик Овошје Јадро Кори Мултифункционален Зеленчук Круша Јадро Отстранети Кујна Гаџети

DEN 158.24

Количина на стоки
check Достапно на барање

Забелешка : . Овој тежок отстранувач на јадрото може да се користи и како отстранувач на јадрото и отстранувач на жито. Материјал : нерѓосувачки челик. Лесно за чистење-за разлика од другите отстранувачи на јадрото и сечилата, овој уникатен секач за јаболка со две острици има столб што лесно се отвора и може брзо да се исплакне и исчисти. Ова е многу корисна алатка која може да се користи континуирано долго време. Пакетот вклучува : . Beautifulономска рачка-прекрасен изглед, супер удобен зафат, стабилен и нелизгачки дизајн го олеснува и забавно преземањето на јадрото.

Избор на купувачи..