• Неодамнешно
Centerforce DF Спојката Комплет-DF - Во Диа. - во Сплајн Одговара изберете: 2011-ФОРД МУСТАНГ ГТ
zoom_in

Centerforce DF Спојката Комплет-DF - Во Диа. - во Сплајн Одговара изберете: 2011-ФОРД МУСТАНГ ГТ

DEN 2.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Компатибилен со 2011-2017 Ford® Mustang® Шеф 302 5.0 L. Продаден како Комплет.; Серијата На Спојката Centerforce® Dual Friction® Е Дизајн Со Центрифугална Тежина На плочата под притисок (каде што е Применливо). Дизајн Со Двојно Триење. Плоча За Притисок на Топчести Лежишта (каде Што е Применливо). Лесен Напор На Педалата. Висококвалитетен Материјал За Триење. Зголемен Капацитет За Задржување. Непречено Ангажирање. Одговара Изберете : 2011-2017 ФОРД МУСТАНГ ГТ 8 Цил 5 Л и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Избор на купувачи..