• Неодамнешно
Обични Фустани За Жени Краток Ракав V-Вратот Мини Солидна Бохо Одмор А-ЛИНИЈА XL
zoom_in

Обични Фустани За Жени Краток Ракав V-Вратот Мини Солидна Бохо Одмор А-ЛИНИЈА XL

DEN 415.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Меки, Удобни и Воздушни За Топло Лето и Влажни денови; Лесен, но Не гледам преку.Внимание Ако Размислување, Благодарам. Овие Летни Фустани се изработени од95% Полиестер, 5% Спандекс.Супер мек и удобен, погоден за повеќето форми на тело,и совршен за секојдневна плажа,забава,коктел,одмор,одмор,работа,бохо, патување,клуб и секојдневен живот во секоја пригода. *Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Исто Така Треба Да Го Повикате Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.

Избор на купувачи..