• Неодамнешно
Тиитстој Ламба За Убивање Комарци Мало Домаќинство Усб Интелигентна Фотокатализа Физичко Вшмукување Нем Симпатична Црна Технологија Ламба Против Комарци
zoom_in

Тиитстој Ламба За Убивање Комарци Мало Домаќинство Усб Интелигентна Фотокатализа Физичко Вшмукување Нем Симпатична Црна Технологија

DEN 286.08

Количина на стоки
check Достапно на барање

Светилка За Убивање комарци Мало ДОМАЌИНСТВО USB Интелигентна Фотокатализа Физичко Вшмукување Нем Симпатична Црна Технологија Ламба Против Комарци. Карактеристики : . Заробувањето на брановите должини што ги претпочита флаер и обезбедува убав ноќен сон. Екстремно ниски децибели, не грижете се дали ќе влијаете на спиењето. Вентилаторот се врти и создава а што го влече флаерот во долната кутија. Симулираниот човечки мирис привлекува флаер, а потоа дифузира од вентилаторот, кој има голем опсег на дејство. Симпатична форма, совршена декорација на мебел. . Пакетите Вклучуваат : . 1 х отвратителен флаер(Атрактантите бараат дополнително купување). . . . Уникатен дизајн, не следете го трендот, што го прави корисен и модерен. Убава и практична дарежлива, удобна и издржлива, безбедна и сигурна. Ова е најдобриот подарок за семејството, пријателите и колегите, верувам дека ќе им се допадне. Лесен за носење, лесен за употреба, може да ви даде еуфорично чувство. Изработен од еколошки материјал, отпорен на влага, нетоксичен, неиритирачки, мек и удобен.

Избор на купувачи..