• Неодамнешно
Користи Dell Прецизност Кула i7-Четири Јадро 3.4 Ghz 64GB 500GB NVS Победа Про
zoom_in

Користи Dell Прецизност Кула i7-Четири Јадро 3.4 Ghz 64GB 500GB NVS Победа Про

DEN 2.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Димензии : 40 Фунти, 16.Хард Дискови : 500 GB 7.0 поддршка НА SATA 6 Gb/s и рација базирана на домаќин 0/1/5/10 Graphics : Nvidia NVS 310 512 MB Графичка Картичка (Достапни Дополнителни графички картички). Поддржува до 64 GB вкупна меморија, 4 DIMM Слотови до 2133 MHz DDR4 ECC udimm (Ксеонски Процесори) меморија или до 2133 MHz DDR4 non-ECC UDIMM (Основни Процесори) меморија.4 Ghz 64 GB 500 GB NVS310 Победа 10 Про.Состојба : Одлична Состојба, Целосно тестирана.67" (L x W x H)Вмрежување : Интегриран I219 gigabit ethernet контролер, Една Порта.Контролер за рација : Интегриран Контролер За брзо складирање На Интел 12.Оперативен Систем : Виндоус 10 Професионален 64-Битен Претходно Инсталиран (32-битен достапен на барање).Меморија : 64 GB.Напојување : 290w 90% Ефикасен Широк опсег, корекција на активен Фактор На Моќностоптички Погон( И) : Dvdrw Drive. 8 Виртуелни Јадра во Режим На Хипертридирање! (Достапни се дополнителни конфигурации на процесорот).Контролорслотови : (1) Целосна Висина PCIe x16 Gen3; (1) Целосна Висина pcie x16 Gen 3 (жичен x4); (1) Целосна Висина pcie x4 Gen3; (1) ЦЕЛОСНА Висина PCI; (1) M.Процесор : Единствен Intel Xeon i7-6700 Четири Јадро 3.

Избор на купувачи..