• Неодамнешно
fvwitlyh Бејзбол Шапка За Деца Момчиња Мали Деца Момчиња Девојчиња Шапка Шамија Постави Зима Топла Симпатична Шарени Плетени Здраво Сестри Шапка
zoom_in

fvwitlyh Бејзбол Шапка За Деца Момчиња Мали Деца Момчиња Девојчиња Шапка Шамија Постави Зима Топла Симпатична Шарени Плетени

DEN 3.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Бејзбол Шапка За Деца Момчиња Мали Деца Момчиња Девојчиња Шапка Шамија Поставена Зимска Топла Симпатична Шарени Плетени Сестри Материјал за Капа : меки акрилни материјали. Возбудливо Училиште и Надворешна Облека. Одлична Идеја За Подарок За Родендени Или Празници} Сигурен Материјал● : Детскиот Зимски Топол Комплет Е Изработен од Акрилна Ткаенина, Двослоен Задебелен, Кој Е мек до крај и пријателски за Кожата, Нема да И Наштети На Нежната Кожа На Бебето, Топла И Дише И Може Да Ги Придружува Децата Долго време. Носењето Цел Ден Нема Да Направи Бебето Да Чувствува Чешање или Непријатно, А Добро Ја Заклучува Температурата Дури и При Екстремно Студено време. ●Меки Еластични Комплети Шалови За Шамии Од Гравчиња● : Овој Комплет За Шалови За Деца Во Унисекс Стил Има Добра Флексибилност И Еластичност. Малата Гравче Е Околу 6,2" Х 6,49"; Марамчето Е Околу 7 "Х 4,72", Одговара На Возраст Од 0 - 24 Месеци. Средната Гравче Е Околу 7,28" Х 7,48"; Марамчето Е Околу 8,66 "Х 6,2", Одговара На Возраст Од 2 - 8 Години. Ве Молиме Внимателно Проверете Ја Големината Пред Да Ја Купите. ●Симпатична и Топла q : Зимски Додатоци 2-во-1, Можете Да Ја Користите Оваа Повеќефункционална Капа За Часовници и Соодветна Шамија Поставена Заедно Или Одделно Како што Сакате. Зимската Плетена Шапка Може Лесно Да се Протега За Покривање На Ушите На Децата, Ефикасно Пред-вентилација На Ветерот. Шамијата Има Густо Меко Руно Наредено За Да Ги Загрее Образите И Вратот На Вашите Девојчиња и Момчиња и Да Обезбеди Сеопфатно, Така што Повеќе Не Треба да се Грижите Дали Вашето Дете ќе Биде Зен.

Избор на купувачи..