• Неодамнешно
Женски V Вратот Еден Костими За Капење За Слабеење За Костим За Капење За Контрола На Стомакот
zoom_in

Женски V Вратот Еден Костими За Капење За Слабеење За Костим За Капење За Контрола На Стомакот

DEN 463.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

82% Полиестер, 18% Спандекс. ●Дизајн v вратот едноделен костим за капење со набраздени детали на стомакот за да ги нагласи вашите облини. Дното на костимот за капење со висок струк со контрола на стомакот. Questares дека женските гроздобер костими за капење со дизајн без грб, Прилагодливи Ремени За Рамо и Златни облоги при прицврстување на оглавникот.Неотстранливите чаши без меки влошки обезбедуваат поддршка и форма на бистата. ①Материјалот

Избор на купувачи..