• Неодамнешно
Комплет Четка За Бричење, Во Комплет За Бричење, Четка За Бричење И Сад Рачен Комплет За Бричење, Бања За Мажи Одлично Патување Со Подароци
zoom_in

Комплет Четка За Бричење, Во Комплет За Бричење, Четка За Бричење И Сад Рачен Комплет За Бричење, Бања За Мажи Одлично Патување

DEN 0.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Висококвалитетниот држач од нерѓосувачки челик може да собере четка за бричење, сад за бричење и да ги организира вашите предмети за бричење и после бричење. 8,8 х 4,5 см / 3,5 х 1,8 незаменливо Сечило : Предна Брзина 3 Тежина На Пакувањето : Прибл. Одлична опција за подарок за вашиот маж, сопруг, татко или . Карактеристики дрвена рачка и нежно, удобно чувство на раката. држачот од нерѓосувачки челик може да држи четка за бричење, сад за бричење и да ги организира вашите предмети за бричење и после бричење. Многу привлечно за прикажување во бањата. Ве молиме дозволете 1-2 см грешка поради рачно мерење и бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате. Четката за бричење е изработена од коса со врвен квалитет, која е поставена во рачка од вештачка слонова коска, произведувајќи најбогата можна пена за да ви овозможи долгогодишна употреба. 13,2 см / 5,2 инчен Сад За Бричење : Прибл. Ве молиме разберете дека боите може да постојат хроматска аберација како различно поставување на слики. Нашиот сет за бричење 4 во 1 може да биде вашиот најдобар помошник. Вклучен Е Пакет 223гр : 1 четка За бричење х 1 држач за бричење 1 х 1 сад За Бричење Забелешка : 1. Спецификација : Состојба : 100% Главен Материјал : Дрво и Абс Пластична Боја : Прикажана Како Слика Големина На Производот : Должина На Четката за Бричење : Прибл.Комплет Четка За Бричење, 4 Во 1 Комплет За Бричење, Четка За Бричење И Сад Рачен Комплет За Бричење, Бања За Мажи Одличен Подарок Спецификација За Патување : Опис : Бричењето ги одржува мажите фасцинантни, но премногу алатки за бричење ви одземаат премногу пати за да се средите. Доаѓа со се што ви треба за да добиете совршено бричење, вклучувајќи држач, сад и четка. Четката за бричење е изработена од коса со врвен квалитет со рачка од дрво, произведувајќи најбогата можна пена за да ви овозможи долгогодишна употреба. Комплетот со специјален сад за бричење и лесен по бричење, многу удобен. Држач за Бричење од 10 см / 3,9 инчи : Прибл.

Избор на купувачи..