• Неодамнешно
Жолта Точка Мечка Краток Ракав Памучна Маица Со Недефинирани Подароци
zoom_in

Жолта Точка Мечка Краток Ракав Памучна Маица Со Недефинирани Подароци

DEN 303.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат На екипажот Бела Жолта Точка Маица Мечка прави совршен подарок за пријател, член на семејството или за себе. Оваа графичка маичка има Жолта Точка Мечка отпечатена преку предниот дел на кошулата. Одлична опција за облека за мажи, жени, возрасни и тинејџери. Екипажот Вратот Маица. Краток Ракав. Машина за перење. Бело.

Избор на купувачи..