• Неодамнешно
Тојела Задниот Капак Ткаенина Силиконски Фланелен Нов Телефон Случај Мозаик сини пиксели 4А 5Г
zoom_in

Тојела Задниот Капак Ткаенина Силиконски Фланелен Нов Телефон Случај Мозаик сини пиксели 4А 5Г

DEN 206.08

Количина на стоки
check Достапно на барање

Преглед : не google брендирани производи, Компатибилен со iphone модели.Спецификација : Стил : заден материјал : TPU+PCProcess : Боја За Инјектирање / Инјектирање : црна завеса, класична сива, тексас сина, утринска црвена, мерцеризирана кафеава, спојување црна, спојување сива, спојување сина, спојување црвена, спојување кафеава применливи модели : pixel4, pixel4 XL, pixel6, pixel 6pro, pixel4 A, пиксел5, пиксел 4а 5г, Пиксел5а 5г, Пиксел 6а, Пиксел7, пиксел7пропакување содржина : 1 х телефон случај тојела задниот капак ткаенина силиконски фланелен нов телефон случај мозаик сини пиксели 4а 5г.

Избор на купувачи..