• Неодамнешно
Случај Калеидио За Samsung GALAXY S G [Оклоп Од ТУФ] Заштитен Хибрид [Отпорен На Удари] 3-Парче Двослоен Гумен Капак w Преоптоварен Ргуубопитен Алат [Дизајн На Вампир]
zoom_in

Случај Калеидио За Samsung GALAXY S G [Оклоп Од ТУФ] Заштитен Хибрид [Отпорен На Удари] 3-Парче Двослоен Гумен Капак w Преоптоварен

DEN 159.20

Количина на стоки
check Достапно на барање

Куќиштето ЗА ТУФ нуди екстремна солидна заштита за вашиот телефон. Случајот обезбедува 2 слоја на заштита. Самиот случај е направен од висококвалитетен силиконски гел за апсорпција на ударот. Конечниот слој има куќиште за прицврстување од 2 парчиња што се прилепува над силиконскиот гел за да обезбеди дополнителна заштита. Овој случај е идеален избор за оние на кои им е потребна дополнителна заштита од капки и други потенцијални несреќи. Заштитете го вашиот телефон со стил со куќиштето ЗА ТУФ На Калеидио! ПРЕЦИЗНО ВКЛОПУВАЊЕ : Прецизно вклопување и отсекување за сите достапни пристаништа За Samsung Galaxy S9 G960. Ова НЕМА да ОДГОВАРА на поголемиот Samsung Galaxy S9 Плус G965 или на кој било друг претходен модел. ЦВРСТА НАДВОРЕШНА ОБВИВКА : Изработена од висококвалитетна дводелна поликарбонатна обвивка за да го одржувате телефонот чист од прекари, дамки и гребнатини. МЕК ВНАТРЕШЕН СЛОЈ : Лесен за инсталирање и отстранување без да предизвикате гребнатини на вашиот уред. ПОДИГНАТА ПРЕДНА РАМКА : Го Подигнува екранот на телефонот за да спречи гребнатини на масата. Преоптоварената (ТМ) алатка за ргуубопитство има 3 странична конструкција за подолга и полесна употреба.

Избор на купувачи..