• Неодамнешно
Инктастично Надвор Е Ладно Со Слатки Снешко И Снегулки Подарок Бебе Момче Или Девојче Боди
zoom_in

Инктастично Надвор Е Ладно Со Слатки Снешко И Снегулки Подарок Бебе Момче Или Девојче Боди

DEN 255.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Спакувајте се Во нашата Надвор Е Студено Со Симпатичен Снешко и Снегулки Ползавец За Новороденчиња. Прави И симпатичен божиќен подарок за вашата мајка или баба! Инктастично Надвор Е Ладно Со Слатки Снешко и Снегулки Новороденче Боди Со Кратки Ракави Унисекс Розово Новороденче. Совршен за празнични забави и настани!. Спакувајте се Во нашата Надвор Е Студено Со Симпатичен Снешко и Снегулки Ползавец За Новороденчиња. Прави И симпатичен божиќен подарок за вашата мајка или баба!. Нашето унисекс едноделно бебешко боди прави уникатен подарок за облека за новороденчиња, бебиња, доенчиња, тушеви за бебиња и идни мајки. Брзо и лесно менување пелени со засилено затворање со три прилепувања. Цврстите бои се 100% Памук, други Се Мешавина од Памук/полиестер или памук/полиестер/вискоза. нејзиниот снег среќни среќни празници зимска црвена шамија шапка холи едно парче новороденче ползавец.

Избор на купувачи..