• Неодамнешно
БАР III Женски Змија Врежана Боди Фустан Кафеава Големина Petite X-Голем
zoom_in

БАР III Женски Змија Врежана Боди Фустан Кафеава Големина Petite X-Голем

DEN 655.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Стилот на бомба е твој во овој ситен фустан за боди од Барот Iii дизајниран со диво шик змиски принт. Стилот на бомба е твој во овој ситен фустан за боди од БАРОТ III дизајниран со диво шик змиски принт. Прибл. 33-3/4 долго од центарот назад вратот до полите. Опремени преку градите. половината. и колковите.

Избор на купувачи..