• Неодамнешно
Мало Девојче Облека Мали Девојчиња Пуловер Дуксер Детска Еднобојна Плус Бебиња Боја Врвни Палта Девојки Блузи
zoom_in

Мало Девојче Облека Мали Девојчиња Пуловер Дуксер Детска Еднобојна Плус Бебиња Боја Врвни Палта Девојки Блузи

DEN 2.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

81" Должина : 42см/16.50" ракави : 36см/14.92" ракави : 33см/12. Ве молиме погледнете го мерењето на големината на сликите пред да нарачате.11" големина : 130 Препорачана Возраст : 6-7 години биста : 80см/31.77" Ракави : 28см/11. Разиграниот дизајн е одличен за празниците во сезоната на празници, специјални прилики, па дури и како внимателен подарок за родендени, Божиќ и ќе додаде допир на забава во нејзината гардероба. Стилскиот И Моден Дизајн Го Прават Вашето Бебе Попривлечно. Симпатичните подароци за бебиња се погодни за секојдневно носење, на отворено, фотографија за бебиња,подароци за роденден, Божиќ, облека за доаѓање дома, нова година, фестивал, празник и забава.24" должина : 37см/14.99" Должина : 46см/18.17" Должина : 50см/19.57" големина : 100 Препорачана возраст : 2-3 години биста : 68см/26.Големина : 73 Препорачана Возраст : 6-9 Месеци Биста : 56см/22,05" Ракави : 22см/8,66" Должина : 33см/12,99" Големина : 80 Препорачана Возраст : 9-12 Месеци Биста : 60см/23,62" Ракави : 24см/9,45" Должина : 35см/13,78" Големина : 90 Препорачана Возраст : 12-24 Месеци биста : 64см/25.20" Ракави : 26см/10.02" должина : 39см/15.35" Ракави : 30см/11. Сигурно, овие секојдневни активни парчиња ќе им бидат омилени!. Супер удобно за носење.69" одличен подарок За Вашето Слатко Бебе, Редовно Вклопување, Удобно за носење, погодно за многу прилики, такви секојдневни, Забави, семејни забави, роденденски забави,бебешка фотографија ,подароци за туширање за бебиња,божиќ, нова година,Натпревар, Фотографија. Подарете го како подарок На Родендени, Празници, Божиќ, Лето, Дипломирање, Денот на Благодарноста, Нова година и многу повеќе.

Избор на купувачи..