• Неодамнешно
Инктастична Хронична Болка Носам Виолетова Боја За Мојот Подарок За Нона Бебе Момче или Девојче Боди
zoom_in

Инктастична Хронична Болка Носам Виолетова Боја За Мојот Подарок За Нона Бебе Момче или Девојче Боди

DEN 351.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Хронична Болка Носам Виолетова Боја За Мојот Ползавец Нона Доенчиња. Инктастична Хронична Болка Носам Виолетова Боја За Моето Новороденче Боди Со Кратки Ракави Унисекс Хедер и Кралско Новороденче. Хронична Болка Носам Виолетова Боја За Мојот Ползавец Нона Доенчиња. Нашето унисекс едноделно бебешко боди прави уникатен подарок за облека за новороденчиња, бебиња, доенчиња, тушеви за бебиња и идни мајки. Брзо и лесно менување пелени со засилено затворање со три прилепувања. Цврстите бои се 100% Памук, други Се Мешавина од Памук/полиестер или памук/полиестер/вискоза. Облека печатена во САД. свест баба лента едно парче новороденче ползавец.

Избор на купувачи..