• Неодамнешно
- Компатибилна Батерија Алтрони АЛ300УЛКСР-Замена НА UB Универзална Запечатена Оловна Киселина Батерија-Вклучува F До F Терминални Адаптери
zoom_in

- Компатибилна Батерија Алтрони АЛ300УЛКСР-Замена НА UB Универзална Запечатена Оловна Киселина Батерија-Вклучува F До F Терминални

DEN 550.24

Количина на стоки
check Достапно на барање

Почетна Батерија 4x Пакет Altronix AL300 ULXR Батерија-Заменува UB1290 Универзални Запечатени Оловни Киселински Батерии (12v, 9 Ah, 9000m Ah, F1 Терминал, AGM, SLA, Една Година Гаранција) - Вклучува 8 F1 До F2 Терминални Адаптери. Ве молиме запомнете : Ова е почетен дел за замена на брендот На Батеријата, а не оем производ. Овој производ не е поврзан со ниту една МАРКА ОЕМ и не е покриен со никакви гаранции што ги нудат оригиналните производители. Сите гаранции за овој производ се нудат исклучиво Со Почетна Батерија. Сите споменувања на имиња на брендови или описи на модели се направени строго за да се илустрира компатибилноста. Сите имиња и логоа на брендови се регистрирани трговски марки на нивните соодветни сопственици. Замена Алтроникс АЛ300УЛКСР Батерија. Замена ЗА UB1290 Универзални Запечатени Оловни Киселински Батерии. Количина : 4, Една Година Гаранција. Капацитет : 9ах, 9000m Ah, F1 Терминал, Почетна Марка На Батерии, Вклучува 8 F1 До F2 Терминални Адаптери. Почетна Марка На Батеријата.

Избор на купувачи..