• Неодамнешно
Гулаб мажи+грижа 3-ПЦ Подароци Поставете дополнително свежо
zoom_in

Гулаб мажи+грижа 3-ПЦ Подароци Поставете дополнително свежо

DEN 1.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Останете суви и свежи со гулаб мажи+грижа дополнителен свеж сув спреј и залепете го антиперспирантниот дезодоранс кој продолжува веднаш суво за чисто чувство и долготрајна заштита од мирис на телото и пот. Овој антиперспирантен дезодоранс на сув спреј испорачува до 48 часа моќна заштита. Гулаб мажи+нега 3-ПЦ Подароци Поставете дополнително свежо (зацврстувајќи 2 во 1 шампон, миење на телото, сув спреј) #1 Дерматолог препорачан бренд за нега на кожата за нега на кожата. Гулаб мажи + Грижа за зајакнување на 2-во-1 шампон + балсами ја прават косата посилна и поотпорна, така што мажите можат да го следат својот активен начин на живот.Гулаб мажи+грижа дополнително свеж пакет за подароци од 15 долари е совршен секојдневен или празник за подароци за мажи. За освежувачко чисто што остава кожата да се чувствува здрава и хидрирана, додадете гулаб мажи+грижа дополнително свежо миење на телото и лицето на вашиот режим на туш. Збогатено со двојна комбинација на минерали и мудрец, уникатната формула на овој шампон и балсам е специјално дизајнирана за мажи кои сакаат пука од трајна свежина и заживеана коса. Овој шампон и балсам на мажи е специјално дизајниран за зајакнување на влакната на косата за коса што е оставена видно поздрава и поотпорна. Овој пакет за подароци за нега на гулаби+ги содржи сите клучни парчиња за режим на чешлање. Свеж и чист зацврстувачки шампон и балсам содржи кофеин и ментол за да помогне во зајакнувањето на косата, оставајќи ја видливо здрава, подебела и еластична. Единствено формулиран за машка кожа од страна на дерматологот #1 препорача бренд, ова машко тело миење со микроисторија технологија хидрати за поздрава, посилна кожа и е клинички докажано дека се бори против сувата кожа подобро од редовниот течен сапун. Совршен подарок за неговиот режим на чешлање. Овој пакет е од дерматологот #1 препорачан бренд за нега на кожата и содржи некои од клучните машки производи потребни за неговата утринска рутина.

Избор на купувачи..