• Неодамнешно
Подобри Трендови Медалјон Микрофибер Колекција Е Ултра Мека, Кадифен И Абсорбента Тафтувана Бања Килим Микро Полиестер Во Живописни Бои, 24 36 Правоаголник, Беж
zoom_in

Подобри Трендови Медалјон Микрофибер Колекција Е Ултра Мека, Кадифен И Абсорбента Тафтувана Бања Килим Микро Полиестер

DEN 1.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Дајте впечатлива привлечност на вашата спална соба со додавање На Колекцијата Микрофибер Медалјон На Килим за Капење. Изработени со Микрофибер со врвен квалитет, тафтуваните килими за капење Во Стилот На Медалјон се многу апсорбирачки и издржливи што ги прави идеални за употреба. Кадифената и мека текстура на килимот за капење од микрофибер обезбедува удобно под нозете. Овој луксузен килим за капење може лесно да се измие во машина и не ја губи својата боја дури и по повеќекратно перење. Оваа прекрасна Колекција На Микрофибер Медалјон е изработена од 100% Памук и е тафтувана во прекрасна Шема На Медалјон. Тој е мек, кадифен, густ и супер абсорбента. Овој комплет за килими за капење е направен со прецизност и неговото карактеристично тафтување предвидува покачени обрасци кои се многу меки на допир. Овие удобни килими се преклопуваат, што ги прави лесни за чување во компактни простори. Колекцијата На Микрофибер медалјон е достапна во 4 Бои 100% Тафтуван Килим Од Микрофибер Полиестер. Квалитет на наследство во Моделот На Медалјон. Мек, кадифен и густ килим за памучна бања, супер абсорбента. Колекцијата На Микрофибер медалјон е достапна по број на бои. Машина За Перење, Падне Сува.

Избор на купувачи..