• Неодамнешно
Машка фанатици брендирани со црна Кливленд Браунс домашна маица
zoom_in

Машка фанатици брендирани со црна Кливленд Браунс домашна маица

DEN 3.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Надградете ја вашата колекција на облека од Кливленд Браунс со оваа маица за домашно истегнување од брендирана фанатици. Мекиот памучен шминка ви помага да ве одржувате пријатно на денот на играта. Монохроматските тимски графики од предната страна се сигурни дека ќе ги известат сите за вашата непоколеблива лојалност кон Кливленд Браунс. Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. Машинско миење, суво суво на ниско ниво. Материјал : 100% памук. Бренд : Брендирани со фанатици. Краток ракав. Официјално лиценциран. Увезени. Вратот на екипажот. Графики за печатење на екран.

Избор на купувачи..