• Неодамнешно
Резервирана обувка за мажи Престон Патика
zoom_in

Резервирана обувка за мажи Престон Патика

DEN 2.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Чекор над вашата просечна патика, Престон носи мазно како велур со путер, здружено со странична тока на трендот и дебели стапала за чизми како чувство и функционалност. Меша, висина на пета : 1 ', висина на вратилото : 4', обем на вратило : 8 'резервирани обувки за мажи Престон.

Избор на купувачи..