• Неодамнешно
Гербер бебе девојчиња памучни фланели ќебиња, 5 п.п.
zoom_in

Гербер бебе девојчиња памучни фланели ќебиња, 5 п.п.

DEN 2.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Овој 5-пакет на ќебиња со фланели за девојчиња од Гербер е прилично и прагматичен! Секое ќебе е направено со памучен фланел, мек и лесен материјал кој е совршен за нежната кожа на бебето. Фланелите ќебиња се со големина на 30 ”x 30”, совршена големина за погодно ќебе за да се залепи бебето. Избраните обрасци на ќебињата се симпатични! Овие женски ќебиња за бебиња од бебиња се неверојатно разноврсни во употреба. Тие може да се користат затворено или на отворено. Cените се совршени за да додадете дополнителна топлина на прошетка со шетачи или може да се користат како станица за промена на импровизирајте. Тие се исто така одлични за гушкање во затворен простор на каучот или за време на пријатна медицинска станица. Секое ќебе е лесен за чистење и може да се измие и исуши машината, за ваша погодност. Оваа 5-пакет ќебиња ќе направи одличен подарок за секое девојче што го познавате и сакате. Смислено е, практично и десно смешно! Вклучува пет ќебиња за девојчиња. 100% памучен фланел. 30 "x 30", совршен за прицврстување на вашето бебе. разноврсна употреба. увезени. Машинско миење / сушење суво. 100% памучен фланел.

Избор на купувачи..