• Неодамнешно
Суфи Перформанси Совет-до Мраз Плетенка 15лб Риболов линија yds Црна
zoom_in

Суфи Перформанси Совет-до Мраз Плетенка 15лб Риболов линија yds Црна

DEN 223.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Суфикс Перформанси Совет-До Мраз Плетенка 15 фунти е стандард во врвот-до мраз риболов линија. Направено со полиестерска плетенка со висока издржливост позната како HTP која обезбедува исклучителна отпорност на триење, издржливост, низок сооднос на истегнување и дијаметар до јачина. Процесот На Хидрофузија обезбедува брза брзина на тонење, мала меморија и исклучително ракување со ладно време. Боја-Црна. 50 јд калем. Suffix Perfromance Совет-Up Мраз Плетенка, 50 yds : HTP обезбедува исклучителна отпорност на абење, издржливост, ниски стапки на истегнување и дијаметар-јачина. Брза брзина на тонење. Ниска меморија. Исклучително ладно време ракување. Должина : 50 yds.

Избор на купувачи..