• Неодамнешно
Лесни улични сандали на Ли Еспадрил
zoom_in

Лесни улични сандали на Ли Еспадрил

DEN 3.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Најжешкиот тренд во Еспадрил е Ли по лесна улица. Пресврт на летен класик, асиметричен мулти -обоен завиткан клин, има супер флексибилна надворешна плоча и великодушно перничена влошка за неверојатна удобност. Прилагодливата лента за прицврстување на куката и јамката обезбедува безбедно и прилагодено вклопување. 2 "клин -пета. Дарежливо залепена манжетна што ја перница стапалото. Супер флексибилна надворешна плоча. Заоставен отворен пети. Истегнете се за вклопување и удобност.

Избор на купувачи..