• Неодамнешно
Жена Во Рамките На Тајните Решенија За Плус Големина На Жените Стомакот Измазнување Права Нога Жан Жан
zoom_in

Жена Во Рамките На Тајните Решенија За Плус Големина На Жените Стомакот Измазнување Права Нога Жан Жан

DEN 1.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Жена Во Рамките На Женските Тајни Решенија За Плус Големина На Стомакот, Измазнувајќи Ја Правата Нога Жан Жан.Совршено вклопување на истегнување, со тајно обликување што ве слабее. Овие класични фармерки со пет џебови имаат скриен панел за слабеење и внатрешен еластичен појас за удобност наоколу. Направени со права нога за лежерно вклопување и чувство, изгледаат одлично и се чувствуваат уште подобро со моќта на истегнување. Завршено со патент мува со затворање на копчињата Седи на половината поддржувачки внатрешен еластичен појас скриени мрежести панели израмнете го стомакот за помазен изгледредовен : 30" неампетит : 28" инсеамтал : 33 " inseam Cotton/poly/спандекс, увезена машина за перење. За брендот : Кај Жената Внатре ние сме експерти за удобност со плус големина, и тоа го правиме повеќе од 100 години. Тогаш не е изненадување што ние сме еден од брендовите што одат во индустријата за облека со плус големина за неверојатно вклопување и стил на момент. Нашата цел е да се осигураме дека секогаш се чувствувате одлично и изгледате добро во нашата удобна облека во сите бои што ги сакате. Седи на половината. Поддржувачки внатрешен еластичен појас. Скриените мрежести панели го израмнуваат стомакот за помазен изглед. Редовно вклопување мерки 30" инсеам. Ситни мерки за вклопување 28" инсеам. Високото вклопување мери 33" инсеам. Памук/поли/спандекс, увезени. Машина за перење.

Избор на купувачи..