• Неодамнешно
2.5 кт круг намалување жолта симулирани дијамант 14к розово злато годишнината ангажман прстен големина 11
zoom_in

2.5 кт круг намалување жолта симулирани дијамант 14к розово злато годишнината ангажман прстен големина 11

DEN 7903.68

Количина на стоки
check Достапно на барање

** Сите барања за гравирање мора да бидат доставени веднаш. опцијата се нуди Со Ограничена Доживотна Гаранција за. Со Нашата Автентичност Картичка. 100% еколошки метод за создавање. Во корелација со љубовта, важноста за себе, задоволството и сочувството. сите предмети, покривајќи оштетени, обезбоени или заматени камења; заменети без. идеален е за секој спомен, подарок или спомен. Симулирано Црвено : Избрано низ историјата поради неговата енергија и недостаток. Симулирана Жолта Боја : најпривлечната боја, позната по тоа што ја оживува левата страна на мозокот и ги подобрува иновативните и интелигентните енергии.

Избор на купувачи..