• Неодамнешно
Матистон оз. Црвен Керамички Сад За Супа, Сет од 2
zoom_in

Матистон оз. Црвен Керамички Сад За Супа, Сет од 2

DEN 623.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Овие Чинии За Супа Од 27 Унци додаваат стил и забава на вашата трпеза! Реактивната завршница со црвена глазура дава смела изјава и дефинитивно ќе ви го подигне расположението. Двете рачки ви овозможуваат да уживате во супа без да се грижите дали ќе се изгорите. Овие чинии се безбедни за миење садови и безбедни за микробранова печка. Димензии : 8.2 "х 6" х 3.50 Тежина : 1.45 фунти Матистон 2 Парче 27 мл. Комплет Чинии За Керамичка Супа, Безбедна Микробранова Печка За Црвена Машина За Миење Садови.

Избор на купувачи..