• Неодамнешно
Црна Галванизиран Челик Ограда Пост ЗА САМ 5. нозе Ограда
zoom_in

Црна Галванизиран Челик Ограда Пост ЗА САМ 5. нозе Ограда

DEN 0.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Дизајнирајте безбеден простор и завршете ја поставката за мечување со Помош НА Алеко САМОСТОЈНА Челична Ограда (компатибилна СО АЛЕКО 5,5 х 5 стапки. САМОСТОЈНИ Комплети За Ограда). Заварен од галванизиран челик, овој столб за ограда е дизајниран за издржливост за да се осигура дека вашата ограда стои силна во тешки временски услови. Облогата во прав го покрива челикот за да спречи чипсување и корозија, а црно е да одговара на вашиот елегантен стил на оградата. Галванизиран челик е цврст и цврст за поддршка на поставувањето на оградата. Црната обвивка во прав штити од корозија. Оградата е лесно да се соберат со постоечката структура. Пар со : АЛЕКО 5.5 х 5 стапки. САМОСТОЈНИ Комплети За Ограда. Материјал : Галванизиран Челик со Облога во Прав. Висина на објавата : 7,3 стапки . Ширина на објавата : 2 инчи. Боја : Црна. Комплетот За Склопување Вклучува : (1) Столб За Ограда; (2) Завртки.

Избор на купувачи..