• Неодамнешно
ЕВ Вратоврска Прачка Крајот Одговара: 2004-НИСАН ПОТРАГАТА
zoom_in

ЕВ Вратоврска Прачка Крајот Одговара: 2004-НИСАН ПОТРАГАТА

DEN 2.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Поддржани од супериорни материјали и ригорозно тестирање, краевите на внатрешната шипка за врзување на МООГ даваат сигурни перформанси на кои можете да сметате. Иновациите за решавање проблеми на МООГ обезбедуваат брза инсталација без проблеми. СИЛНИ И ИЗДРЖЛИВИ топчестите столпчиња се термички обработени за да одговараат или да ги надминат барањата ЗА ОЕ за да го инхибираат предвременото откажување и да ја подобрат јачината на замор. ЛЕСНИ за ИНСТАЛИРАЊЕ Клучните станови на куќиштето и обетката обезбедуваат лесна инсталација и прилагодување на усогласувањето. РИГОРОЗНО ТЕСТИРАЊЕ користи Сеопфатно тестирање во текот на дизајнерските и развојните процеси од страна на инженерите НА МОГ за квалитет на кој може да сметате. СЕОПФАТНА ПОКРИЕНОСТ Достапни за странски и домашни таблички со имиња. Одговара Изберете : 2004-2009 НИСАН ПОТРАГАТА и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Избор на купувачи..