• Неодамнешно
Rrhss Женски Туника Блузи За Хеланки Квадратни Вратот Здив Ракав Кошули Повик Fall Дуксери С-71XL
zoom_in

Rrhss Женски Туника Блузи За Хеланки Квадратни Вратот Здив Ракав Кошули Повик Fall Дуксери С-71XL

DEN 0.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Кликнете за да ја внесете Страницата За Облека rrhss. Туники За Жените Да Носат Со Хеланки Плус Големина Есенски Дуксери Надуени Ракави. Слатки Дуксери За Жени Туника Блузи За Хеланки Еднобојна Fall Трендовски Секојдневен. Ррхсс Долги Ракави Туника Блузи За Жени Паѓаат Преголеми Дуксери Кошули Со Надуени Ракави. Уникатен дизајн : . ●Квадратниот врат е женствен што ги покажува рамената и клучната коска па, направи да изгледате повеќе секси и стилски. ●Надуениот ракав го прави овој симпатичен дуксер пооблечен, а грбот нека изгледа исправен, ги прави рацете потенки и подолги. . . . Quality : Супер удобниот и лесен материјал прави да се чувствувате добро цел ден, ткаенината за џемпер има дарежливо истегнување и дише, што ве одржува топло и удобно. €Карактеристики : шик пуловер со квадратно деколте, блузи со надуени ракави, основна цврста боја, лабаво вклопување, лигава кошула, лесен дуксер ве прави ласкави во овааumn и зима. Прилика : Секојдневен лабав стил совршен за секоја секојдневна активност, излегување, секојдневна облека, бизнис, одмор, одмор, патување, суштинска туника за секоја мода жени или девојка. €Натпревар : овие женски долги ракави едноставни врвови се совршени за слоевитост на кардиган или дури и блејзер, тоа е стилски пар на парчиња изјава со хеланки, слаби фармерки, здолниште или шорцеви. ●Нега На облека : Машинско перење Со мрежеста кеса за да избегнете натрупување или ладно миење раце/закачување или сушење на линија/без белило/без хемиско чистење. Ве молиме погледнете ја табелата со големини пред да нарачате врвови од туника за жени. жени блузи со долги ракави,женски блузи, жени со кошули со долги ракави. лиснати ракави врвови за жени.

Избор на купувачи..