• Неодамнешно
Acdelco Gm Оригинална Опрема Погон Затегнувач На Ременот
zoom_in

Acdelco Gm Оригинална Опрема Погон Затегнувач На Ременот

DEN 0.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Acdelco Gm Оригинална Опрема Погон Појас Затегнувач Собранија се пролет натоварени макари дизајниран да се подготви тензија на вашите возила серпентина појас, и се гм-препорачува замена за вашите возила оригинални компоненти. Овие оригинални склопови на затегнувачи на погонски ремени за опрема се произведени за да одговараат на ВАШЕТО ГМ возило, обезбедувајќи ги истите перформанси, издржливост и работен век што ги очекувате Од Џенерал Моторс. Додаток Погонски Ремен Затегнувач Собранието Дополнителни Карактеристики Боја : Природна/Црна.

Избор на купувачи..