• Неодамнешно
Свети Јосиф Слешер Стил Краток Ракав Памучна Маица Со Недефинирани Подароци
zoom_in

Свети Јосиф Слешер Стил Краток Ракав Памучна Маица Со Недефинирани Подароци

DEN 271.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат На екипажот Белата Маичка Во Стилот На Свети Јосиф Слешер прави совршен подарок за пријател, член на семејството или за себе. Оваа графичка маичка има Стил На Свети Јосиф Слешер отпечатен преку предниот дел на кошулата. Одлична опција за облека за мажи, жени, возрасни и тинејџери. Екипажот Вратот Маица. Краток Ракав. Машина за перење. Бело.

Избор на купувачи..