• Неодамнешно
Континентален производител на електричен сендвич метален црвен
zoom_in

Континентален производител на електричен сендвич метален црвен

DEN 0.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Континентал електричен производител на сендвичи не'рѓосувачки челик и металик црвен, капацитет од 2 Сандвич, капацитет од 2-Сандвич 700 вати. Нелеплива плоча за греење. Светло на моќност/подготвена индикатор. 700 вати. 12 претходно поставени програми. 120 V/60 Hz.

Избор на купувачи..