• Неодамнешно
Смола од смола од дрво со сенка на бурлап
zoom_in

Смола од смола од дрво со сенка на бурлап

DEN 2.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Дајте го секој простор што дополнително светло што ви требаше со оваа стилска и практична смола од смола од смола со сенка на бурлап. Внатрешниот дизајн ќе му даде на вашиот простор тоа земјите и ќе ви ја спојат. Сенката на плоштадот Бурлап, сенката убаво го комплиментира ова парче, давајќи природен, но сепак софистициран изглед во која било просторија!.

Избор на купувачи..