• Неодамнешно
Без граници на решетката на помладиот
zoom_in

Без граници на решетката на помладиот

DEN 1.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Слатка едноставност. Ниту еден фустан за цвеќиња од мрежа на граници не е менувач на игри за вашиот сончев ден. Облечен или случајно, вие одлучувате што одговара на вашиот ден. Лизгајте го со патики или потпетици и излезете од вратата, чувствувајќи се слатко и самоуверено. Исклучиво на. Материјал : 95% полиестер/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опремена. Должина : мини фустан; хитови на средината на бутот. Затворање : стил на пуловер. Ракави : чиста ракави ракави со трим. Ockебови : Ништо. Карактеристики : V-вратл со трим и вратоврска; пушена грбна тело; печатење на сите; преклопување на мрежа. Флорална мрежа фустан за јуниори од без граници.

Избор на купувачи..