• Неодамнешно
Предна Топка Заеднички Сет-Компатибилен Со-Чеви Тахо 2005
zoom_in

Предна Топка Заеднички Сет-Компатибилен Со-Чеви Тахо 2005

DEN 1604.48

Количина на стоки
check Достапно на барање

Комплет За Спојување на Предната Топка - Компатибилен со 2000 - 2006 Шеви Тахоепозиција : Предна Белешка : Комплет За Суспензија : - Комплет Вклучува : (2) Предни Горни Топчести Споеви + (2) Предни Долни Топчести Споеви - Изградени според строги стандарди за контрола на квалитетот; Тестиран за удар, абење и замор за да се обезбеди квалитет и издржливост; Произведен во Сертифициран објект ИСО9002 - компонентите на Суспензијата На Оската Во Детроит се подготвени да ги задоволат ригорозните барања на Денешните Странски и Домашни патнички автомобили камиони И теренци компатибилни Со Или Одговара : Забелешка : 4,8 Л Или 5,3 Л - 2000 Чеви Тахо База - 2000 Чеви Тахо Лс - 2000 чеви тахо лтноте : - 2003 - 2006 Чеви ТАХО З71 - 2001, 2006 чеви тахо база - 2001 - 2006 Чеви Тахо лс - 2001 - 2006 Чеви Тахо Лтфитс Години : 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 преглед опис на производот за да се обезбеди Соодветно вклопување. 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006. Топката Заеднички Сет.

Избор на купувачи..