• Неодамнешно
Компјутерска биро со полица за печатач и полици за складирање , даб
zoom_in

Компјутерска биро со полица за печатач и полици за складирање , даб

DEN 1181.92

Количина на стоки
check Достапно на барање

Со текот на годините, Хомои секогаш бараше инспирација од индустријата и природата. Ние сме посветени на совршена интеграција на модерната технологија во природата, создавајќи домашен концепт полн со хуманистичка нега и градење едноставен и елегантен квалитет на живот за современото семејство. 【3 во 1 мултифункционална биро】 Оваа биро е комбинација на компјутерска биро, монитор на штанд и полица за печатачи конструираат удобност дома работна станица. Погоден е за канцеларија, студии или игри во која било просторија. 【Монитор за монитор на кревање】 Ергономски двоен монитор за компјутерски екрани. Може да помогне да се намали оптоварувањето на окото, вратот и грбот, исто така, заштедете простор со поставување тастатура и додатоци под нив кога не се во употреба. 【Обезбеден простор за складирање】 3-нивоа полици за отворено складирање и монитор на кревање обезбедуваат голем простор за канцелариски или дневни материјали. Оваа биро за пишување е опремено со 3 слоеви полици на десната страна, чувајте ги вашите декори за дома. Прилагодливите влошки на нозете ја одржуваат бирото стабилно. Избраната работна површина од дрво со ламинат е водоотпорен и анти-крик. 【Голема големина и лесен склоп】 55 "(L) x 23,6" (W) x 35.4 "(ч) (целокупно), должината на работната површина е околу 40". Вклучени се сите делови, алатки и упатства потребни.

Избор на купувачи..