• Неодамнешно
Исечен максичен фустан за печатење на жени со долги ракави
zoom_in

Исечен максичен фустан за печатење на жени со долги ракави

DEN 2.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Без напор елегантен - максичен фустан на Скуп во ласкава завиткана силуета и впечатлива принт. Имате фустан што апсолутно ќе сакате да го носите. Исклучиво на. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. Должина на глуждот. Вишок V-вратл; Макси фустан. Долги ракави со еластични отвори. Странична вратоврска. 92% полиестер/8% спандекс. Машина за перење. Увезени. Лажијте го максичниот фустан со долги ракави. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашето барате сè што правите.

Избор на купувачи..