• Неодамнешно
машка долна облека гаќи памучна долна облека што дише гаќи мажи
zoom_in

машка долна облека гаќи памучна долна облека што дише гаќи мажи

DEN 319.68

Количина на стоки
check Достапно на барање

Машка Долна Облека Гаќи Памук Дише Долна Облека Гаќи Мажи. Материјал : Полиестер, Спандекс. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 30гр. големина На Пакетот : 10х10х1см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.)Боксери Гаќички За Мажи Мажи Боксери Гаќички Мажи Машка Долна Облека Машка Долна облека 2xl машка долна облека табела : . Големина : М Биста : 64-71см/25.20-27.95" Должина : 23см/9.06"Големина : Л Биста : 72-79см/28.35-31.10" Должина : 24см/9.45"Големина : XL Биста : 80-87см/31.50-34.25" Должина : 25см/9.84"Големина : XXL Биста : 88-95см/34,65-37,40" должина : 26см/10,24" удобност цел ден : мек необврзувачки појас необврзувачки останете на место отворите на нозете нема да возат боксери Гаќички за мажи мажи боксери Гаќички Мажи МАШКА ДОЛНА облека машка долна облека 2хл машка долна облека. Редовно Вклопување, Меко И Удобно. За Жени И Помлади. Машка Долна Облека Мажи Мажи Долна Облека Мажи Мажи Компресија Долна Облека Машка Компресија Долна Облека. Машинско Перење Ладно / Не / Сува Долна Облека Со Ниска Компресија За Мажи Долна Облека Мажи Долна Облека Мажи Спакувајте Мажи Мажи Долна Облека Мажи Кратко. Удобна Машка Долна Облека : Изработена од Природен Памук Машка Долна Облека За Мажи,удобна За Носење Целодневна Облека и Се Чувствуваат Свежи Цел ден Боксери 3xl Машки Боксери Гаќи За Вежбање Долна Облека Мажи Мажи Боксери Гаќички За Мажи Памучна Долна Облека Мажи. Необврзувачки Појас Долна Облека Мажи Мажи Мажи Долна Облека Машки Тренинг Долна Облека Мажи Долна Облека Мажи Гаќи Мажи Мажи Долна Облека Боксери.

Избор на купувачи..