• Неодамнешно
Женски Резервоари Плус Големина Дозвола Жени Летни Врвови О-Вратот Маргаритка Печатење Резервоар Без Ракави Маици Графичка Блуза Зелена ХХХХХЛ
zoom_in

Женски Резервоари Плус Големина Дозвола Жени Летни Врвови О-Вратот Маргаритка Печатење Резервоар Без Ракави Маици Графичка Блуза

DEN 0.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Женски Летни Врвови О-Вратот Маргаритка Печати Резервоар Без Ракави Маици Графички Blouse Description : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашиот шопинг ден 2.Тесниот дизајн ви овозможува да вежбате поудобно 3.Модниот дизајн прави да изгледате поладно, Ресел ве прави да изгледате личност! 4.Овој едноставен дизајн е шик и удобен, не можете да погрешите со овие неверојатни слатки комбинезони! 5.Одлично За Танц, Забава, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне!Информации за производот : Сезона : Лето,Пролет,Есенски Пол : Женска Пригода : Клуб,Партиматеријал : Тип На Полиестерподаток : Стил На Печатење : Клуб,Должина : Редовно Вклопување : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Жени Топсајз : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 92см/36.22" должина : 67см/26.38" . Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 96см/37.80 "Должина : 68см/26.77". Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 104см/3.94 "Должина : 69см/27.17". Големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 108cm/42.52 "Должина : 70cm/27.56". Големина : 2 XL САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 112cm/44.09 "Должина : 71cm/27.95". Големина : 5 XL САД : 18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22 ЕУ : 48 Биста : 124cm/48.82 "Должина : 74cm/29.13" Женски Тенкови Врвови Плус Големина Дозвола. 2023 Женски Резервоари Плус Големина. Жените Врвови Дозвола под 5 5. Женски Врвови, Женски Резервоар. Резервоарот Блузи За Жени Плус Големина Дозвола. Резервоарот Блузи За Жени под 5 5.

Избор на купувачи..